Ruh Estetiği

Ana Sayfa

Evlilik Öncesi

Evlilik Öncesi danışmanlık seanslarında, bireylerin birbirlerinden beklentileri, değerleri, kişisel farklılıkları, evliliğe bakış açıları birlikte değerlendirilmektedir.
Evlilik Öncesi.

Amerika Birleşik Devletleri'nde evliliğe hazırlanan çiftlere, "Evlilik Öncesi Danışmanlık"  bazı eyaletlerde mecburi kılınmaktadır.

Herkes aşık olduğu veya sevdiği kişi ile birlikte hayatı paylaşmak için evlenir. Evlilikte, bireylerin birlikte alma ve verme dengesini koruması önemlidir. Birlikte paylaştıkları hayata, bireylerin bilinçli bir şekilde kendilerini hazırlamaları gerekmektedir. Beklentilerini, açık ve dürüst bir şekilde ifade edebilme yetenekleri kazandırılmaktadır.

Değişimlerden kaçmak yerine, birlikte sevgiyle adapte olabilmenin kazandırıldığı seanslardır.

Evlilik öncesi danışmanlık, profesyonel bir süreç ve ideal olanı çiftlerin birlikte katılımlarıdır. Seanslar, kişilerin birbirlerini tanımalarını, iletişimlerini güçlendirmelerini ve farklı düşündüklerinde çözüm getirmelerine imkan tanımaktadır. Evlilikte ortaya çıkacak sorunları fark edebilme ve önlemektir. Göz ardı edilen, konuşulmayan konuları ele almak ve değerlendirmek amaçlanır. İlişkinin güzelliklerini ortaya koymaktır. İlişkiyi doyum verici bir hal almasını sağlamaktır.  Danışmanlık, çiftler arasındaki ilişkide, eğitici, önleyici ve geliştirici bir rol oynamaktadır.

Kişiler arasında evlilik kararı almadan önce, kişilerin birbirlerinden yaşamlarındaki beklentilerini gerçekçi bir bir biçimde değerlendirme imkanı tanıyan, önemli bir eğitim programıdır.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2017 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.