Varis Estetiği

Ana Sayfa

Skleroterapi

Skleroterapi, Varis Tedavisinin çok popüler bir tedavi yöntemidir. Damar içine ilaç enjekte edilerek, damarı iyileşme yöntemidir.
Skleroterapi.

Skleroterapi, damar içine enjekte edilen ilaçla, damarın iyileşme sürecini başlatmak ve kan akışını yönlendirmektir.  Bu süreçle, damarın kapanması sağlanmaya çalışılır. Kapanmış damarlar, vücut tarafından, belli bir süre sonra yok edilir.

Skleroterapi Teknikleri

  • Sıvı Skleroterapi
  • Köpük Skleroterapi
  • Ultrason Skleroterapi

Doktor muayenesi sonrasında, doktorun hastanın durumuna göre, hangi tekniği uygulayacağına karar verir.

Doktorumuz, damar sorunlarınız için en uygun olan Skleroterapi yöntemini belirleyerek, bireysel şikayetlerinizi, aile geçmişinizi, tıbbi geçmişinizi, bir bütün olarak değerlendirecektir. Ayrıntılı olarak damarlarınızı değerlendirecek, damar haritanızı çıkaracak ve varis tedavisi için gerekli planlamayı yapacaktır. Skleroterapi tedavisi öncesinde yapılması gereken bütün tanıları saptayıp, sizi iyileştirme sürecini başlatacaktır.

Sizin için en doğru olan Skleroterapi tedavisine karar verecektir. Klinik olarak güvenli bir tekniktir.

Sonrasında, yatak istirahat gerektirmez. 60 dakikadan az bir sürede uygulama gerçekleştirilir. Günlük hayatınıza dönmenizde bir engel yoktur. Hamilelik sürecinde uygulanmamaktadır.

Uygulama sonrası bol yürüyüş tavsiye edilir.

Tedavi sürecine, size özel, doktorunuzun çıkardığı damar haritanıza göre, doktorunuzun pratik ve teorik deneyimleri ile karar verilir.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2017 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.