Botoks Uygulamaları

Botoksla Koltukaltı Terleme Tedavisi

Botoksla aşırı terleme tedavisi hakkında bu sayfadan bilgi alabilirsiniz. Ayrıca estetik yazılar bölümümüzde ki yazılarımızdan, terleme tedavilerine alternatif diğer çözümler hakkında bilgi alabilirsiniz.
Botoksla Koltukaltı Terleme Tedavisi.

Terlemek, hem koku hem de görüntü itibari ile istenmeyen bir durumdur. Koku ve görüntüden rahatsız olmayan insan yoktur.

Kişiler terleme sorunu nedeni ile özgüvenlerini kaybetmektedirler. Çevrelerindeki kişilerin terleme bölgelerine baktığını düşünürler veya karşısındaki kişilerin sürekli kokudan rahatsız olup olmadığı endişesi yaşarlar.

Koltukaltı terleme problemlerini gidermek için botoks, oldukça çok etkili bir yöntemdir. Botoks uygulaması ile ter bezlerinin aktifliği geçici olarak durdurulmuş olur.

Botoks, ilk olarak migren tedavisi için kullanılan bir ilaçtır. Günümüzde migren dışında, hem kırışıklık tedavisinde, hem de koltukaltı terleme tedavisinde kullanılan bir ilaçtır.

Basit ve kolay bir uygulamadır. Kişiler uygulama sonrasında günlük hayatlarına hemen dönebilirler. Hiçbir yan etkisi yoktur. Yapılan uygulamanın etkinliği 6-8 ay kadardır. En çok tercih edilen ay nisan ayıdır. Normalden fazla terleyen kişiler, yazı rahat geçirmek için, nisan ayında botoks yaptırırlar. Kış mevsiminde de normalden fazla terleyen kişiler olmaktadır. Bu kişiler için ay fark etmeksizin, 6 veya 8 ay sonunda uygulamayı tekrar yaptırmak mümkündür.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.