Diş Estetiği

Ana Sayfa

Kuron Köprü Protezleri, Total-Parsiyel Protezler

Kuron Köprü Protezleri, Metal Destekli Protezler ve Tam Seramik Metal Desteksiz Protezler olarak iki çeşit uygulamadan oluşmaktadır.
Kuron Köprü Protezleri, Total-Parsiyel Protezler.

Bazı kişilerde dolgu yapılmayacak kadar, çok kayıp bulunmaktadır. Dolgu uygulanamayacak kişilerde, dişi güzelleştirmek, sağlamlaştırmak ve korumak için, Kuron Köprü Protezleri uygulanır. Zirkonyum metal desteksiz, tam seramik porselen yöntemini önermekteyiz.  Tam seramik porselenlerle, daha estetik bir görüntü sağlanır. Alt yapıda metal olmadan uygulama gerçekleştirilir. Kuron-dişeti hizasında çizgi olmadan uygulama tamamlanır. Dişlerin ağız içerisinde görülen kısımlarını yenilemeye yarayan protezlerdir. Dişteki kayıplar, porselenden yapılmış estetik bir materyalle giderilir. Porselenden yapılmış materyalle kaplanır. Fazla kayıp olan kişilerde, tam seramik metal desteksiz protez uygulaması yapılır.

Kuron Köprü Protezleri Kimlere Uygulanır?

  • Eğer zayıf dişi varsa, zayıf dişlerin kırılmasını önlemek için,
  • Eğer yeterince diş desteği yoksa, büyük bir dolgu alanını yenilemek için,
  • Diş implantı olan kişilerde,  implanta üst yapı olarak,
  • Renklenmiş dişler için,
  • Kırık Dişleri Kaplamak için,

Günümüzün en popüler diş estetiği uygulaması Lamine Yöntemi içinde linki tıklayarak  bilgi almanızı tavsiye ederiz.

Total Parsiyel Protezler

Son teknolojik diş uygulamaları ile İmplant destekli veya İmplant Desteksiz olmak üzere iki şekilde uygulanmaktadır.

Fotoğraf: Vatikan Şehir Devleti

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.