Estetik Cerrahi Blog

3D Vectra Teknolojisi

3D Vectra Teknolojisi...
3 boyutlu gösterim imkanını sizlere sunuyoruz.

Estetik burun ameliyatı, meme büyütme ameliyatı, yanak dolgusu...
3D Vectra Teknolojisi.

3D Vectra teknolojisi ile ameliyat öncesinde, kendilerine planlanan ameliyat sonucunu, 3 boyutlu olarak görme imkanını sunuyor.

Estetik burun ameliyatları öncesinde, planlanan ve sizin yüzünüze uygun olan şekil gösterilebilmektedir.

Burun şeklinizi, yan profilden, tam karşı profilden ve burun altından, 3 boyutlu olarak, plastik cerrahi doktorlarımız gösterebilmektedir.

Meme büyütme ameliyatı öncesinde, kişiler, protezin nasil gözükeceğini, yuvarlak protez mi, damla protez mi uygun olacağını, ne kadar büyük olacağını merak etmektedirler. Muayene sırasında birlikte planlıyoruz.

3D vectra programı, 3 boyutlu görüntüleme sistemi, yeni bir teknoloji...

Yanak Dolgusu sizde güzel durur mu? Yüz Estetiği 3 boyutlu gösterimi de mümkün...

Estetik Cerrahi uygulamalarının, 3 boyutlu gösterimi için, plastik cerrahi doktorlarına muayeneye bekleriz. Kadın estetik doktoru bulunmaktadır.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.