Estetik Cerrahi Blog

Ameliyatsız Jinekomasti

Kişiler, ameliyat olmak istemeyince, vücutlarının dış görünümünü değiştirmek için, ameliyatsız çözümleri hep araştırmaktadırlar. Erkek Meme Büyümesi sorunu yaşayan kişilerde, ameliyatsız çözüm istemektedirler.
Ameliyatsız Jinekomasti.

Ameliyatsız , bitkisel ürünlerden oluşan ilaçlar ile geçici çözümler vardır. Bu ürünlerin çözümleri, geçici ve vücuda zararlıdır.

Erkeklerde Meme Büyümesi için, kalıcı çözümler, Jinekomasti ameliyatı ile gerçekleştirilir. Deri kesilip, çıkartılmadan, yağlar alınıp, deri sıkılaştırılır. Teknolojik cihazlarla gerçekleştirilip, deri kesilmediği için, ameliyatsız jinekomasti ameliyatı olarak adlandırılmaktadır.  Yağ aldırma yöntemlerinden vaser liposuction ile aynı gün hastaneden taburcu olunabilmektedir. Sonuçların çoğu, 3 hafta sonra görülebilmektedir. 

Aşırı kilo alıp verme sonrası, sporda yapılsa, diyette yapılsa, göğüs bölgesindeki yağlanma sorunundan erkekler kurtulamamaktadır. Göğüs yağlanma problemleri, kıyafetlerinden de anlaşılmaya başlayınca, erkekler çok rahatsız olmaktadır. Eskiden sadece cerrahi yöntemle, yani deri kesilip, çıkartılarak meme küçültme işlemi gerçekleştirildiğinden, erkekler rahatsız olsalar bile ameliyat olmamaktaydılar. Günümüzde vaser liposuction, lazer liposuction ve lazer lipoliz yöntemleri sayesinde operasyon olup, sosyal yaşantılarında mutlu olanların sayısı arttı. Bu yöntemlerle yapılan erkeklerde meme küçültme ameliyatının sonuçları güvenli ve kalıcıdır. İleride tekrarlama olmamaktadır. 

Erkeklerde meme büyümesinin birçok sebebi vardır. Bu yazıyı okuyorsanız sebebi ne olursa olsun, göğüslerde normalden fazla gelişim göstermesi sizi rahatsız ediyordur. Korkmadan yağ aldırma yöntemleri ile göğüs yağlarınızdan kurtulabilirsiniz. Aynı uygulamada karın yağlarınızdan da kurtulabilirsiniz. Aynı sistem kullanılarak çözüm getirilmektedir.

Plastik cerrahlar tarafından ameliyathanede gerçekleştilir. Bir cihazla deri altınıza giriş yapılarak yağların yokolması sağlanır. Yağlar alındıktan sonra deride sarkma olmaması için deri sıkılaştırılır. 3 hafta bir korse kullanımı olmaktadır. Korse, günlük yaşantıda rahatsız eden bir kıyafet değildir. Kullanımı, ameliyatın başarısı kadar önemlidir. 

Göğüs yağları aldırma ile ilgili, kulaktan kulağa birçok yanlış bilgi bulunmaktadır. Göğüslerin tekrar büyüyeceği, meme ucunda hissizlik olacağı, mutlaka bir ameliyat izi olacağı v.b. Göğüs yağları alındıktan sonra tekrar bir yağlanma görülmemektedir. Bazı erkeklerin göğüsleri karına doğru sarkma gösterir. Bu derece ilerlemiş sarkmalarda, ameliyat izi sadece olmaktadır. Aşağı doğru sarkan deri toplamak için deri kesip çıkarmak gerekir. Bunu da bir dikişle yapmak mümkün. Ama yağ aldırma yönteminde böyle bir kesi, deri kesip çıkarma işlemi yoktur. 

Ameliyatsız Jinekomasti için en evantajlı yöntem Vaser Lipo hakkında ayrıntılı bilgiyi aşağıdaki linki tıklayabilirsiniz.

Vaser Lipo

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2018 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.