Estetik Cerrahi Blog

Estetik Ameliyatlar Sonrası Gözlük Kullanımı

Yüz bölgesinde estetik ameliyatlar sonrası, iyileşme süreci için en çok sorulan sorulardan biri, gözlük ne zaman takabilirim, lens kullanabilir miyim, lenslerimi takabilir miyim?
Estetik Ameliyatlar Sonrası Gözlük Kullanımı.

Burun Estetiği Sonrası Gözlük Kullanımı

Burun Estetiği ameliyatından 3 ay sonra gözlük takılabilir. Kontakt Lens kullanabilirsiniz.

Botoks Sonrası Gözlük Kullanımı

Botoks uygulamasından sonra hemen gözlük kullanmaya başlayabilirsiniz. Sakınca yoktur. Lenslerinizi takabilirsiniz.

Kepçe Kulak Ameliyatı Sonrası Gözlük Kullanımı

Kepçe Kulak ameliyatı sonrası gözlük kullanılmasında sakınca yoktur. Fakat kulak estetiği ameliyatı sonrası, kulakta bandaj olduğundan gözlük takılamıyor. 1 hafta sonra bandajlar alınır. Bandajlar alındıktan sonra, gözlük takabilirsiniz.

Göz Kapağı Ameliyatı Sonrası Gözlük Kullanımı

Göz kapağı estetiği ameliyatı sonrası, iyileşme sürecinde, dışarı çıkarken güneş gözlüğü takmanız, iyileşme süreci için önemlidir. Göz bölgesinin güneşe maruz kalmaması için önemlidir. Göz kapağı ameliyatları sonrası, lens kullanımı ise, lenslerinizi 15-20 gün sonra takabilirsiniz. İlk 10 gün lens takmak sakıncalıdır.

Yüz Germe Ameliyatı Sonrası Gözlük Kullanımı

Yüz Estetiği ameliyatlarından sonra gözlük kullanımında sakınca yoktur.

 

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2018 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.