Estetik Cerrahi Blog

göğüs Büyütme, Estetik Cerrahların Meme Büyütme Yöntemleri

Göğüsler, kadınların önemli fiziksel detayları arasında olup, küçük olduğunda, kadınların internette estetik çözümlerini araştırmasına sebep olmaktadır. Hem ameliyatlı hem de ameliyatsız meme büyütme yöntemlerini araştırmaktadır.
göğüs Büyütme, Estetik Cerrahların Meme Büyütme Yöntemleri.

Kalıcı çözümler, her estetik çözümde olduğu gibi ameliyat ile olmaktadır. Ameliyatsız Meme Büyütme sonuçları geçicidir. En kalıcı çözüm protez ile meme büyütme ameliyatıdır. İnternette ameliyatsız çözüm olarak anlatılsa da, yağ enjeksiyonu ile meme büyütme yöntemi, ameliyathane koşullarında gerçekleştirilen bir estetik çözümdür. Göğüslere yağ enjekte edebilmek için, önce vücutta bölgesel yağlanma olan bölgelerden yağ alınması gerekir. Ameliyatsız meme büyütme yöntemi olarak da, dolgu maddeleri ile meme büyütme yöntemi uygulanmaktadır. Göğüslere hazır dolgu maddeleri enjekte edilerek büyütme işlemi gerçekleştirilir.

Silikon, Yağ enjeksiyonu ve dolgu maddeleri ile büyütme işlemi gerçekleştirilir.

En kalıcı çözüm protez ile meme büyütme ameliyatıdır. İnternette ameliyatsız çözüm olarak anlatılsa da, yağ enjeksiyonu ile meme büyütme yöntemi, ameliyathane koşullarında gerçekleştirilen bir estetik çözümdür. Göğüslere yağ enjekte edebilmek için, önce vücutta bölgesel yağlanma olan bölgelerden yağ alınması gerekir. Ameliyatsız meme büyütme yöntemi olarak da, dolgu maddeleri ile meme büyütme yöntemi uygulanmaktadır. Göğüslere hazır dolgu maddeleri enjekte edilerek büyütme işlemi gerçekleştirilir. Kremler önerilmemektedir.

İmplant ile büyütme yönteminde çoğu kadın çekimser kalmaktadır. Zararı olduğunu düşünmektedir. Vücuda yabancı madde yerleştirilmesinden çekinmektedir. Silikon, vücut tarafından yabancı madde olarak düşünülmez. En güvenilir büyütme tekniğidir. Meme başından, meme ucundan ve koltukaltından yerleştirilir. Yerleştirilme ile ilgili ayrıntılı bilgileri, estetik cerrahi bölümünde meme büyütme ameliyatında bulabilirsiniz. Protez ile meme büyütme, ileriye dönük problemler yaşanmasına neden olmamaktadır. Göğüs büyütme ameliyatı konusunda deneyimli plastik cerrahlar tarafından bir sıkıntı yaşanmamaktadır. Doğum yaptığınızda, süt emzirmede problem yaşanmamaktadır. Süt kanallarına, silikon yerleştirilirken bir müdahale olmamaktadır.

Hangi yöntemle büyütülürse büyütülsün, vücut ile orantılı olacak şekilde yeni şekil verilir. Göğüsler, kalça, bel ve omuz ile orantılı olmalıdır.

Doğum ve hamilelik sonrası küçük göğüs problemi ile sarkma problemi de yaşanmaktadır. Estetik çözüm olarak hem büyütme hem de dikleştirme önerilebilmektedir.

Bazı kadınlarda asimetrik görüntü olmaktadır. İki meme farklı boyutta olabilmektedir. Bu durumda eşitleme için, silikon ve yağ enjeksiyonu yöntemi birlikte planlanabilmektedir.

Meme Büyütme Ameliyatı Sonrası

3D vectra ile ameliyat öncesinde göğüslerinize nasıl bir şekil verileceği gösterilebilmektedir. Öncesinde muayene kişinin omuz genişliği, bel ve kalçaları dikkate alınarak, göğüslerin sarkma durumu değerlendirilerek, yeni şekil tavsiyeleri söylenir. Kadınların beklentileri de muayene de dikkate alınır.

Protez yerleştirmenin ameliyat süresi 1 saattir. Ameliyathane giriş ve çıkışınız, ameliyathane hazırlıklarınızla birlikte 2 saat sürmektedir. 2 saat sonra odanıza geri getirilirsiniz. 2 gün dinlenme veya istirahat gerekmektedir. Yurtdışı hastaları, 5 gün sonra ülkelerine dönebilmektedir. 3 hafta sütyen kullanımı bulunmaktadır. 3 hafta spor yapılmamalıdır. İlk günlerde kolları zorlayıcı hareketler yapılmamalıdır. Genel anestezi ile olmaktadır.

Yağ enjeksiyonu ile çözüm getirildiğinde genel veya lokal anestezi olabilmektedir. Önce yağ alımı işlemi gerçekleştirilir. Sonra enjekte edilir. Yağların alınma süresi ve enjekte süresi, silikon ile olan yöntemin uygulama süresinden daha uzundur.

Hangi yöntem olursa olsun, ameliyat izi, endişe edilecek bir durum değildir. İyileşme sürecinde düzelmektedir. Kişileri rahatsız etmemektedir. Kadınlar psikolojik açıdan kendilerini iyi hissetmektedirler. Özgüven problemi yaşamazlar.

Estetik cerrahın tavsiyeleri önemlidir. İnternette şu daha iyi bilgileri okuyabilirsiniz. Her kadının göğüs özellikleri farklıdır. Herkesin daha iyisi de farklıdır.

Göğüsler Kadınların Güzellik Olgusudur.

Bu estetik ameliyat hakkında ayrıntılı bilgi estetik cerrahi bölümündedir.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2020 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.