Estetik Cerrahi

Ana Sayfa

Yüz Estetiği

Yüz estetiği ameliyatları bir bütün olarak tek başına yapılmakla birlikte, problemler belli bölgelerde ise sadece o bölgelerin ameliyatı yapılmaktadır.
Yüz Estetiği.

Plastik cerrahlar, yüzünüzdeki problemleri değerlendirir. Problemlerin fazlalığına göre yüz germe ameliyatına için sizi uygun görebilir.

Yüz bölgesindeki görülen kırışıklıklar ve sarkmalar, cerrahi bir operasyonla düzeltilir. Yüz bölgesi estetik ameliyat yöntemleri uygulanır. Operasyon sonrasında, yüzdeki yaşlanma süreci devam edecektir. 

Yüz Estetiği ameliyatlarında, kırışıklıklar ve sarkmaların düzeltilmesi için, bağ ve kas dokularına germe işlemi uygulanır. Birikmiş yağ fazlalıkları alınır.

Yüz Estetiği ameliyatlarında temel görüntünüz değişmemektedir. 

Yüz bölgesinde alt göz kapağında kırışıklıklar olabilir, sarkmalar ve elastikiyet kaybı olabilir, ağız çevresinde derin çizgiler olabilir. Yüz estetiği ameliyatlarında, genel yüz germe ameliyatı yapılabileceği gibi, bölgesel problemlerinize yönelikte ameliyat planlanabilir. 

Problemleriniz belli bir bölgede ise sadece o bölgenin operasyonunu gerçekleştirir. Yüz sarkması, yüz kırışıklıkları, göz çevresi problemleri v.b herşey yüz estetiği ameliyatlarında düzeltilmektedir. 

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.