Medikal Estetik

Ana Sayfa

Medikal Estetik

Ameliyatsız yüz ve vücut güzelliğini, medikal estetik yöntemlerle sağlıyoruz.

Cerrahi olmadan, ameliyat olmadan, ameliyatsız, kişilere estetik görünüm kazandırdığımız uygulamalar olan medikal estetik uygulamalarında, hedefe göre çeşitli tedaviler uygulanmaktadır.

Medikal Estetik uygulamaları konusunda tüm merak ettiğiniz soruların yanıtlarını sitemizde bulabilirsiniz. Estetik yazılar bölümümüzden de bilgi alabilirsiniz.

Sitemizi, kişilerin uygulama öncesi ve sonrası en çok sordukları sorulara göre hazırladık.

Muayene öncesinde veya sonrasında, uygulama öncesi ve sonrasında, kişilerle empati kurarak onların beklentilerini konuşuyoruz. Uygulama sonrasında ne gibi değişiklikler olacağını kişilere uzun uzun anlatıyoruz.  Uzmanımızın kişilere önerdiği bilgilerin doğru anlaşıldığını iyi analiz etmeye çalışıyoruz.

Bazı kişiler yaşamında bir takım değişiklikler yapmak istiyorlar. Cerrahi uygulamalardan korktukları için, cerrahisiz uygulamalarla, kendilerinde olan değişikleri gözlemleyip, cerrahi uygulamalara geçiş yapabilmektedirler.

Medikal Estetik uygulamaları altında ameliyatsız estetik çözümlerimiz:

Işık Dolgusu ile Cilt Gençleştirme
Işık Dolgusu ile Cilt Gençleştirme
Dolgu Uygulaması ve Mezoterapi uygulamasının karışımı, cilt tedavi, cilt gençleştirme yöntemi yöntemi… Son zamanların popüler cilt gençleştirme uygulaması, ışık dolgusu, Redensity 2...
PRP (Platelet Rich Plasma)
PRP (Platelet Rich Plasma)
PRP, cilt gençleştirme uygulamasında doğal yöntem. Kendi kanınızla, PRP cilt gençleştirme yöntemi ile gençleşin.Fiyat ve uygulama bilgisi için telefonla ya da maille bilgi alabilirsiniz.
Botoks Uygulamaları
Botoks Uygulamaları
Botoks, en kolay ve en hızlı kırışıklık yok etme yöntemidir. Uygun kişilere uygulandığında, ağrısı olmayan iyi bir kırışıklık, migren ve terleme tedavisidir. Yılan zehirinden yapılmayıp, özel bir tıbbi ilaçtır.
H 100 Aşısı ile Gençleşme
H 100 Aşısı ile Gençleşme
Aydınlık, parlak, tazelenmiş, gençleşmiş ve nemli bir cilt için, günümüzün başarılı antiaging uygulamalarından H 100 Aşısı ile kısa sürede mutlu olabilirsiniz.
Dudak Dolgusu
Dudak Dolgusu
Dudaklara dolgu, dudakları dolgunlaştırılmak için yapılır.
Dolgu Uygulamaları
Dolgu Uygulamaları
Işık Dolgusu, Dinamik Dolgu, Redensity 1, Redensity 2, Yanak Dolgusu, Dudak Dolgusu... Hangi dolgu uygulaması hangi bölgeye uygulanmakta olduğunu inceleyebilirsiniz.
Dinamik Dolgu RHA
Dinamik Dolgu RHA
Mimik hareketleri yaptıkça yüzümüzde çizgiler oluşmaya başlar… Küçük dokunuşlarla önlemler almazsak, çizgiler derin çizgiler olarak tanımlanmaya başlanır. Dinamik Dolgu RHA ile başında çözüm getirebilirsiniz.
Cilt Bakımı ve Uygulamaları
Cilt Bakımı ve Uygulamaları
Periyodik olarak yaptırılan profesyonel cilt bakımı cildin sağlıklı, temiz ve ışıltılı kalmasını sağlar; yaşlanmayı geciktirir ve kendinizi iyi hissetmenizi sağlar.
G5 Masajı ile Selülit Tedavisi
G5 Masajı ile Selülit Tedavisi
Vücudun her bölgesinde uygulanabilen, özellikle de üst bacak, popo ve kalça bölgelerinde uygulanan, zayıflama ve toparlama tedavisinde etkili selülit masajı cihazıdır.
Işık Dolgusu
Işık Dolgusu
Işık Dolgusu, Redensity 1 ve Redensity 2 olmak üzere iki üründen oluşmaktadır.
Dolgu ile Kırışıklık Tedavisi
Dolgu ile Kırışıklık Tedavisi
Yüzümüzde kırışıklıkları azaltmak için dolgu malzemeleri kullanılmaktadır. Dışarıdan dolgu maddesi enjekte edilmesi işlemine Dolgu ile kırışıklık tedavisi denilir. Dolgu uygulaması, ameliyat olmak istemeyenler için alternatif en başarılı uygulamadır.
Kök Hücre Tedavisi
Kök Hücre Tedavisi
21.Yüzyılın Tedavisi olacak, tıbbın birçok alanında yenilenme tedavilerinde kullanılan kök hücre, Estetik ve plastik cerrahide de yenilenme ve gençleştirmek amaçlı kullanılmaktadır. Son yılların popüler ve gözde yöntemidir.
Cilt Gençleştirme Uygulamaları
Cilt Gençleştirme Uygulamaları
Cilt Gençleştirme yöntemleri konusunda, tıpta alternatif birçok seçenek bulunmaktadır. Amaç hepsinde cildin kalitesini artırmak, cildi tazelemek ve gençleştirmektir.
Kalıcı Makyaj
Kalıcı Makyaj
Kalıcı kaş makyaj ile kaşlarınızın şekli güzelleştirilir. Eyeliner kalıcı makyaj uygulaması ile size çekici bir bakış kazandırılır. Dudaklara dolgun görüntü kazandırılır. Ameliyat sonrası olan dikiş izlerine uygulanır.
İpek Kirpik
İpek Kirpik
Günümüzde kadınların son zamanlarda, tercih ettiği kalıcı makyaj uygulamasına bir de ipek kirpik kaynak uygulaması eklendi. İpek Kirpik :

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.