Medikal Estetik

Ana Sayfa

Cilt Gençleştirme Uygulamaları

Cilt Gençleştirme yöntemleri konusunda, tıpta alternatif birçok seçenek bulunmaktadır. Amaç hepsinde cildin kalitesini artırmak, cildi tazelemek ve gençleştirmektir.
Cilt Gençleştirme Uygulamaları.

Cilt her zaman genç kalsın, kim istemez ki ...

Cildi Yaşlandığında, kim cilt gençleştirme istemez ki…

Her sene cilt esnekliğini biraz kaybediyor, yaş ilerledikçe yaşa bağlı kırışıklıklar ortaya çıkıyor. Bazı kişilerde cilt lekelenmeleri de olur.

Sigara, güneş ışınları, düzensiz uyku, sağlıksız beslenme, genetik sebepler, cilt yaşlanmasına sebep olan faktörlerdir.

Cilt Gençleştirme yöntemlerinde temel amaç, yaşlanma sürecini durdurmak, yavaşlatmak ve noksan olan maddeleri yerine koymak ve kırışıklıkları yok etmektir. Aynı zamanda lekelenme varsa, lekeler giderilir.

Her ne sebepten yaşlanma olursa olsun, cildi sıkı tutan kollajen doku yıpranmaya başlar. Cilt Gençleştirme yöntemleriyle, kollajen doku onarılmaya çalışılır.  Kollajen üretimi artar. Yüzdeki sivilce izleri, lekeler, ince kırışıklıklar giderilir.  Gözenekler sıkılaşır. Ciltteki renk tonlarındaki farklılık azalır veya giderilir. 

Herkesin cilt problemleri ve sebepleri farklı olduğundan , kişinin problemlerine göre cilt gençleştirme yöntemine karar vermekteyiz.

Kişiye özgü doğru uygulamalarla, kişilerde gözle görülür iyileşme süreci gözlemlenir. Uygulamaların sonunda sağlıklı ve genç bir cilde sahip olursunuz.

 

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.