Medikal Estetik

Ana Sayfa

İpek Kirpik

Günümüzde kadınların son zamanlarda, tercih ettiği kalıcı makyaj uygulamasına bir de ipek kirpik kaynak uygulaması eklendi. İpek Kirpik :
İpek Kirpik.

İpek kirpik ile seyrek, açık renk, kısa ve ince yapılı kirpikleriniz yerine, gür, sık, uzun ve şık kirpiklere sahip olmaktasınız. Kirpik uzatmak için en iyi yöntemlerden biridir. Ayrıca ipek malzemesinden yapıldığı için, gözlerinizde ağırlık hissi oluşmaz.

Organik ve anti alerjik yapıştırıcılar kullanılır. Bu nedenle ipek kirpik kaynağı, alerjik risk oluşturmaz.

Tüm kirpiklerinize tek tek yapıştırılarak uygulanılır. İpek kirpik kaynak uygulamasını her mevsim yaptırabilirsiniz. Yaz aylarında havuz ve denize rahatlıkla, kaynaklarınızla girebilirsiniz.

Uygulama yaklaşık bir saat sürmektedir.  3 hafta da bir bakım yapılmaktadır. Yapılan bakım ile, dökülen kirpiklerimizin yerine, yenileri eklenmektedir. Böylece aylarca kirpiklerinizi rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Makyaj rahatlıkla yapabilirsiniz. Sadece göz makyaj temizleyicimizi, yağsız seçmeliyiz. Bu uygulama sonucu rimel kullanmanıza gerek kalmamaktadır.

İpek Kirpik Kaynak öncesi ve sonrası görmek için bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.