Meme Küçültme - Göğüs Küçültmek

Göğüs Küçültme Sıkça Sorulan Sorular

Göğüs Küçültme Ameliyatı öncesinde aşağıdaki soruların cevaplarını muayenede öğrenebilirsiniz
Göğüs Küçültme Sıkça Sorulan Sorular.

Hangi kesi yöntemini uygulayacağını, izlerinizin nerelerde olacağını,

  1. Uygulanacak olan tekniğe uygun olma nedenlerinizi,
  2. Ağır sporları ne zaman yapabileceğinizi, ne zaman banyo yapabileceğinizi, ne zaman işe dönebileceğinizi, nelere dikkat etmeniz gerektiğini,
  3. Memelerinizin hangi ölçülere küçültüleceğinizi,
  4. Koltukaltında memeye yakın olan bölümlerde yağlarınızın alınıp alınmayacağınızı,

Göğüs Küçültme Ameliyatında Göğüsler Ne Kadar Küçülmeli?

Muayene sırasında, göğüslerinizden çok bıkmış olduğunuz için normalden çok küçülmesini isteyebiliyorsunuz. Unutulmamalıdır ki kadın vücudunda, göğüs önemli bir konturdur. Vücudunuzun orantılı gözükmesi için, normal ölçülerde bir göğüs istemenizi tavsiye ederiz.

Göğüs Küçültme Ameliyatı Öncesi Mamaografi

Ultrason ve mamografi gibi tetkikleri, muayene öncesinde yaptırmanız, muayenenizde doktorunuza gösterebilmeniz, ameliyata hazırlık sürecinde size kolaylık sağlamaktadır.

Göğüs Küçültme Ameliyatına Nasıl Karar Vermelisiniz?

Bir ayna karşısına geçmenizi rica edeceğiz.

1. Üzerinizdeki kıyafet giymek istediğiniz bir kıyafet mi, yoksa göğüslerinizin büyüklüğü yüzünden tercih ettiğiniz bir kıyafet mi gözlemler misiniz?
2. Çıplak bir şekilde aynaya baktığınızda, sizi rahatsız eden kısımlar nedir? Göğüsleriniz belinize kadar geliyor mu? Omuzlarınız sizi kambur mu gösteriyor. Meme başınızın olduğu yer normal mi?

Ameliyat olduğunuzu düşünün

1. Göğüsleriniz dik ve göbeğinizin üzerinde düşünün.
2. Omuzlarınızdaki ağrılarınızın olmadığını hayal ediniz.
3. Almak istediğiniz bir kıyafeti üzerinizde düşününüz.
4. Meme başınızın göğüsünüz de olması gereken yerde, memelerinizin neredeyse ortasında olduğunu düşününüz.
5. Yüzünüzde mutlu bir ifade varsa, düşüncesi bile sizi çok mutlu ediyorsa, ameliyatınızı ertelemeyiniz. Hele skar izleri nedeni ile erteliyorsanız, yüzünüzdeki ifadeyi unutmayınız. Yaşam kaliteniz artınca, skar izlerinizi aklınıza bile getirmeyeceğinizi, güzel göğüslerinizle aynaya baktığınızda skar izleri görmeyeceğinizi ve takılmayacağınızı unutmayınız. Skar izleri ile ilgili sitemizdeki bilgileri ve bu ameliyat hakkında ki ayrıntılı bilgilendirmeleri incelemenizi tavsiye ederiz.

Takınlarınızla karar verirken, dikkat eder misiniz?

Erkekler kadınların büyük göğüslü olmasını severler. Bazen erkeklerin, büyük memeli kadınların yaşadığı sağlık problemlerini anlaması zor olabiliyor. Yakınlarınız yaşadıklarınızı anlayabilmesi için onlara, hızlı yürüyemediğini, göğüs altının kızarık, pişik olduğunu, meme altında pişik olduğundan kendisine koku geldiğini, omuzunuzda ağırlık hissettiğini ve gittikçe kambur bir duruşa sahip olduğunuzu, karın bölgesinde bir de memelerinizin ağırlığının olduğunu düşünmelerini söyleyiniz. Böyle yaşamak isterler mi? Bazen yakınlarımızdan, yaşadıklarınız ile ilgili empati kurmasını sağlamanız gerekmektedir.

Meme Küçültme Ameliyat fiyatı

Doktor kararınızda fiyat en son düşüneceğiniz konu olmalıdır.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2020 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.