Meme Küçültme - Göğüs Küçültmek

Göğüs Küçültme Ameliyatında İzler Nerede Olur?

Göğüs Küçültme ameliyatı yöntemlerinin hangisinin uygulanacağına,muayeneniz sırasında, sizin özelliklerinize göre karar vermektedir.
Göğüs Küçültme Ameliyatında İzler Nerede Olur?.

Kesi yöntemlerinin nasıl uygulandığı çok teknik bir estetik ameliyat konusudur. Kesi yerlerinde skar izleri oluşmaktadır. Bir yılın sonunda bu izler deri rengini almaya başlar. Kadınlar, yaşadıkları bel-omuz ağrıları, hızlı yürüyememe, kambur durmak, kilolu gözükme problemlerinden dolayı ameliyat sonrasında oluşan bu skar izlerini hiç problem etmemektedirler. Operasyon sonrasında kadınlar hızlı yürüyebiliyorlar. Dik durmaya başlayabiliyorlar. Vücutla orantılı göğüslere sahip olduklarından kilolu gözükmemektedirler. Bel-omuz ağrıları olmamaktadır

Memelerinize aynada baktığınızda meme ucunuz, meme katlantı çizginizin altında görüyorsanız, ameliyat sırasında meme başınızın yerine müdahale yapmak gerekmektedir. Meme başınızın bulunduğu yer ile normal standartlarda olması gereken konumu arasındaki mesafe, ameliyat tekniğini belirlemede çok önemlidir.

Muayeneniz sırasında, meme küçültme ameliyatı öncesi ve sonrası fotoğraflarını gördüğünüzde, memelerin sonrasında memelerin güzel yeni şekilleri ile biran önce ameliyat olmayı düşünüyorsunuz. Meme büyüklüğü fazla olan hastalar, fotoğrafları incelerken, az gözüken skar izlerinden rahatsız olmamaktadırlar. Fotoğraflar incelerken, küçülmüş ve dikleştirilmiş göğüslere dikkat etmektedirler.

Bazı kadınlarda sadece memelerin büyüklüğünün dışında, meme başının da yerinin değişmesinden dolayı görsel bozukluklar oluşmaktadır. Ameliyat sırasında memedeki fazlalıklar atılırken, meme başı yani areola yeni yerine, olması gereken meme başı yerine taşınmış olur. Koltukaltında memeye yakın bölgelerde olan fazla yağlar da varsa doktorumuz bu yağlardan sizi kurtaracaktır. Bu işlem sırasında memenizin hizasında, koltuklaltında ki yağlar da alınır. Çoğu kişi kollarının yağlarının alınacağını düşünür. Kollardaki yağların alınma ameliyatlarına, Kol Estetiği, Kol Germe ameliyatları denir.

Göğüs küçültme ameliyatları için bir plastik cerrahın pratik ve teorik bilgisi-tecrübesi çok önemlidir.

Ameliyat İzi Olmadan Meme Küçültme Ameliyatı

Bazı kadınların meme özellikleri uygunsa, sadece yağ alma yöntemi ile de küçültme işlemi gerçekleştirilebilir. Bu yöntemde kesi olmadığı için skar izi olmamaktadır.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2020 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.