Meme Küçültme - Göğüs Küçültmek

Meme Küçültme Ameliyatı Yöntemleri

Göğüs küçültme ameliyatlarında, normalden fazla büyük olan memeler küçültülür, yeniden şekillendirilir, meme dokunuzun fazlalığı alınır.
Meme Küçültme Ameliyatı Yöntemleri.

Her kadının meme hacmi, meme derisi, meme dokusu ve meme başı farklı olduğu için, kişiye özgü uygulanan teknikler farklıdır. Kişilerin beklentileri, meme derisi ve doku özellikleri, süt emzirme özellikleri, tekniği belirleme de önemlidir. Kimi kadında sadece meme başından dik bir çizgi, kimi kadında hem meme başından bir dik çizgi ve bu çizgiye yatay olan meme altında bir kesi bulunur.

Ters T olarak adlandırılır. Kimi kadınlarda meme özellikleri uygunsa, sadece yağ alma yöntemi ile de küçültme işlemi gerçekleştirilebilir. Bu yöntemde kesi olmaz. Memedeki büyüklük problemleri ne kadar az ise, kişiye o kadar az kesi yapılacaktır.

Göğüs Küçültme Ameliyatı tekniklerinden, size uygun olan yöntemi muayenenizde doktorlarımızdan öğrenebilirsiniz. Hem bayan estetik doktoru hem de bay plastik cerrah bulunmaktadır.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2020 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.