Meme Küçültme - Göğüs Küçültmek

Meme Küçültme, Göğüs Küçültme Ameliyatı Hakkındaki Yanlış Bilgiler

Toplumumuzda birçok kişi sağlık problemi yaşamasına rağmen, yanlış tıbbı bilgiler yüzünden göğüs küçültme ameliyatı olmamaktadırlar.Hem estetik ameliyatı hem de sağlık ameliyatıdır.
Meme Küçültme, Göğüs Küçültme Ameliyatı Hakkındaki Yanlış Bilgiler.
YANLIŞ DOĞRU
MEME KÜÇÜLTME AMELİYATI KANSER YAPAR HAYIR. AMELİYATLA ALAKASI OLMAYIP, HER İNSAN KANSER OLABİLİR. MEME KONTROLLERİNİZİ HER SENE DÜZENLİ YAPTIRMALISINIZ.
MEME KÜÇÜLTME AMELİYATI SONRASI SÜT EMZİRİLEMEZ. MUAYENE OLMADAN KESİN BİR KARAR VERİLEMEZ. MEME DOKUSU VB ÖZELLİKLER, MUAYENE SIRASINDA DEĞERLENDİRİLİP KARAR VERİLİR.
MEME BAŞINDA HİSSİZLİK OLUŞUR. BAŞARILI BİR OPERASYON SONRASINDA İLK AYLARDA HİSSİZLİK YAŞANABİLİR. İYİLEŞME SÜRECİ TAMAMLANDIĞINDA HİSSİZLİK KAYBOLUR.
OPERASYONDAN SONRA MEMELER BİR DAHA BÜYÜMEZ. EĞER TEKRAR CİDDİ BİR KİLO ALMAYA BAŞLARSANIZ, VUCUDUNUZDA DİĞER BÖLGELERİNİZ GİBİ MEMELERİNİZDE KİLO ALMAYA BAŞLAR.
HERKES AYNI SÜREDE İYİLEŞİR HER KİŞİNİN MEME BÜYÜKLÜĞÜ VE ŞEKLİ FARKLIDIR. YÖNTEMLERİN SINIFLANDIRMASI STANDAR OLABİLİR. AMA DOKTORLAR KİŞİYE ÖZGÜ PLANLAMA YAPARLAR.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2020 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.