Ruh Estetiği

Ana Sayfa

Ruh Estetiği, Psikolog, Psikolojik Danışmanlık

Çocuk ve Aile Terapisi
Çocuk ve Aile Terapisi
Aile terapisi, eşlerin, çocukların ya da tüm ailenin üstesinden gelmekte zorlandıkları problemleri çözüme kavuşturmayı amaçlayan bir terapi çeşididir. Psikolojik danışmanlık ya da aile danışmanlığı olarak da bilinen bir terapidir.
Bireysel Yetişkin Terapisi
Bireysel Yetişkin Terapisi
Çoğu insan, yardıma ihtiyaç duymanın, güçsüzlük göstergesi olduğunu düşünür. Her insan hayatta zaman zaman kaygılanabilir, endişelenebilir, kendini hayatta çok gereksiz, önemsiz görebilir.
Çift Terapisi İlişki Terapisi
Çift Terapisi İlişki Terapisi
Çift Terapisi İlişki Terapisi; İlişkilerde, sağlıklı iletişimi sağlayabilmek, farklılıklarını doğru algılayabilme ve sağlıklı tartışabilmelerini sağlayan iyileştirici süreç, çift terapisi ile gerçekleştirilir.
Aldatma ve Aldatılma Sorunları
Aldatma ve Aldatılma Sorunları
Günümüzde duygusal ilişkilerde veya evliliklerde en büyük sorunlardan biri aldatma ve aldatılmadır. Aldatma ve aldatılma sorunlarıdır.
Cinsellik
Cinsellik
Cinsellik, insanların en mahrem konularından olup, hakkında konuşmakta sıkıntı duyduğu bir konudur. Bu mahrem konuyu bir cinsel terapist ile paylaşmak zor gelmektedir. Cinsel terapi seansları sonrasında herkes sıkıntısından kurtulmaktadır.
Evlilik Öncesi
Evlilik Öncesi
Evlilik Öncesi danışmanlıkta, bireylerin birbirlerinden beklentileri, kişisel farklılıkları, evliliğe bakış açıları birlikte değerlendirilmektedir. Amerika Birleşik Devletleri'nde "Evlilik Öncesi Danışmanlık"  bazı eyaletlerde mecburi kılınmaktadır.
Kıskançlık
Kıskançlık
Birini aşırı sahiplenmek ve kıskanmak, sevginizin ölçümü mü? Birini çok sevmeniz durumunda, aşırı sahiplenmek veya kıskanmak normal mi?
Depresyon
Depresyon
İnsanın yaşadığı olaylar, içinde girdiği durumlar ve yüzleştiği kimi olaylar karşısında zaman zaman keyifsizlik hissetmesi ve moral bozukluğu yaşaması hayatın normal bir parçasıdır.
Travma
Travma
Kişilerde beden ve ruh bütünlüğünü bozan ve kişinin günlük yaşantısını uzun süreli olarak etkileyen durumlara travmatik durumlar denmektedir.
Yas ve Kayıp
Yas ve Kayıp
Birileri gider, onu özlemeye başlarsın. Birileri gider ve gidenin ardından bakmak, yüreği sızlatır ve ağır gelir insana…
Öfke Yönetimi
Öfke Yönetimi
Öfke Yönetimi, iş hayatında, evlilik hayatında, ikili ilişkilerde, yoğun ve stresli dönemlerde, kişilerin öfkelerini kontrol altına almak için yararlandıkları bir terapidir.
Oyun Terapisi
Oyun Terapisi
Çocukların en sevdiği zaman oyun zamanıdır. Çocukların en doğal hali oyun ortamındadır. Oyun terapisi ile çocukların oyun ortamında oyuncaklar sayesinde kendilerini ifade etmesi sağlayan özel bir işlevdir.
EMDR Terapisi
EMDR Terapisi
EMDR Terapisi, günümüzün popüler psikoterapi tekniklerinden biri olup, EMDR eğitimi almış psikologlar tarafından gerçekleştirilmektedir. Bütüncül bir terapi yöntemi olarak psikolojik sorunların sebep olduğu olumsuzlukları, olumlu yönde değiştirir.
Kurumsal Çalışmalar
Kurumsal Çalışmalar
Kurumsal Çalışmalar:

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.