Ruh Estetiği

Ana Sayfa

Yas ve Kayıp, Psikolog

Birileri gider, onu özlemeye başlarsın. Birileri gider ve gidenin ardından bakmak, yüreği sızlatır ve ağır gelir insana…
Yas ve Kayıp, Psikolog.

Birini kaybetmek, birine bedenen dokunulamayacağının bilinmesi kişiye zor gelir. Yas süreci, bazen kişileri yıpratır. Kaybedilen kişiyle nice yaşanmamışlıkların hayallerini düşündürtür. Gidene, onsuz yaşamaya mecbur bıraktığı için kızarız. Kızdıkça hissizleşiriz.

Kişilerde beden ve ruh açısından, kayıpların oluşturduğu etkiler travma olarak tanımlanmaktadır.  Bu travma döneminde, profesyonel bir destek alıp, bu süreci kolay atlatmanızı sağlayabilirsiniz. 

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.