Saç Ekimi

Saç Ekiminde Ağrı veya Acı?

Saç Ekimi Yapılırken Ağrı Olur mu, Saç Ekimi Sonrasında Ağrı Olur mu, Saç Ekimi Riskli mi?, Kadınlarda Saç Ekimi, ekim yaptırmadan önce kişilerin en çok araştırdığı sorulardır.
Saç Ekiminde Ağrı veya Acı?.

SAÇ EKİMİ YAPILIRKEN AĞRI OLUR MU?

Saç ekimi operasyonu sırasında “acı olur mu” en çok merak edilen sorudur. Operasyon lokal anestezi ile gerçekleştirilmektedir. Acı veya ağrı hissedilmez. Aynı diş uygulamalarında dolgu işlemi sırasında yapılan lokal anestezi uygulamasını hissettiğinizi hissedersiniz. Lokal anestezi ile uygulama bölgesi, işlem yapılırken hissedilmez.

SAÇ EKİMİ SONRASINDA AĞRI OLUR MU?

Saç ekimi operasyonundan sonra, doktorunuz size reçete verecektir. Reçetedeki ilaç kullanımını belirttiği şekilde düzgün kullanılması gerekmektedir. Reçetede günde kaç saatte bir ağrı kesici kullanmanız belirtilmektedir. Bu saat kuralına uymanız gerekmektedir. Ağrı başlamaması için önemlidir. Reçeteye uyulması durumunda ağrı olmaz.

SAÇ EKİMİ RİSKLİ Mİ?

Saç ekimi, tıpta fue yöntemi de olsa cerrahi yöntemler sınıflamasına girmektedir. Lokal anestezi ile ameliyathane koşullarında gerçekleştirilir. Her cerrahi işlem gibi, lokal anestezi uygulamasında olabilecek riskler, saç ekimi işlemi içinde geçerlidir. Kolay bir uygulamadır. Riskleri çok nadiren görülür. Enfeksiyon riski nadiren olmaktadır.

KADINLARDA SAÇ EKİMİ?

Kadınlarda görülen saç ekimi dökülmesinin sebepleri iyi araştırılmalıdır. Dökülme sebepleri, tıbbı tahliller yapılarak araştırılmalıdır. Araştırma sonuçlarında tespit edilen dökülme sebebine göre, saç ekimi yapılmaktadır.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.