Varis Estetiği

Ana Sayfa

Varis Estetiği

Varis Nedir
Varis Nedir
Varis bacaklarda toplardamarların genişleyip görünür hale gelmesidir. Hem ağrılı ve hem de görüntü açısından, varis kişilere rahatsızlık vermektedir.
Variste Tanı
Variste Tanı
Doppler Ultrasonografi, Damar Haritası... Varis bir hastalık değildir. Venöz (toplardamar) hipertansiyonunun klinik bulgusudur. Bağdat Caddesi'nde, Anadolu yakasında, Varis Tedavisi ile ilgili tüm çözümler hizmetinizde...
Varis Tedavisi
Varis Tedavisi
Varis Tedavisinde: Aşamalı Varis Tedavisi, İlaçla Varis Tedavisi, Çorapla Varis Tedavisi, olmak üzere 3 tedavi bulunmaktadır.
Skleroterapi
Skleroterapi
Skleroterapi, ameliyatsız varis tedavilerinden biri olarak, çok popüler bir tedavi yöntemidir. Damar içine ilaç enjekte edilerek, damarı iyileşme yöntemidir.
Derin Ven Trombozu
Derin Ven Trombozu
Derin Ven Trombozu, Pulmoner Emboli, Yüzeyel Ven Trombozu
Varis Ameliyatları
Varis Ameliyatları
Varis Ameliyatları
Lenfödem
Lenfödem
Lenfödem, bacakta görülen şişliklerdir. Tedavisi zor ve takibi önemli bir rahatsızlıktır. Dokuda hücreler arası sıvı artması ve bunun akabinde, bacakta şişlik ve ödem olması halidir.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.