Lazer Lipoliz - Lazerle Yağ Aldırma

Lazer Liposuction Nasıl Yapılır?

Lazer Liposuction, laser liposuction ameliyatlarında, vücuttaki yağları almak ve vücudu şekillendirmek için lazer cihazları kullanılır. Kişilerin vücut problemlerine göre lazer lipolizde uygulanır.
Lazer Liposuction Nasıl Yapılır?.

Vücudu şekillendirmek için, cilt-deri altındaki yağ birikintileri, lazerle erilir ve dışarı atılır.

Bir laser cihazı ile yağ dokularının eritilip-parçalanıp, dışarı alma işlemine "Laser Liposuction" denilir. Lazerli liposuction'da plastik cerrahlar, bir lazer cihazı kullanarak, yağ dokularını eritip, parçalarlar, bu kısıma kadar Lazer Lipoliz yapılmış olunur. Eğer çok yağ eritilmişse, dışarı almak gerekir. Lazer Lipolize devam edilmesine lazer liposuction denilir.

Lazer uygulamalarında kullanılan cihazlara da Slim Lipo ve Smart Lipo denilir. Bunlar lazer cihazı markalarıdır. Smart Lipo Lazer Cihazı ve Slim Lipo lazer cihazı, günümüzde başarılı lazer cihazlarıdır. Sonuçları memnun vericidir.

Yağ Aldırma Ameliyatlarında, kanüllerin vücuda temas ettiği yerlerde, deri üzerinde küçük noktalar açılır. Bu noktalar mm'lik kesi yerleridir. Çok minik ve izi çok çok küçüktür. Lazer lipolizse yapılsa, lazer liposuctionda yapılsa, farklı bir giriş noktası kullanılmaz. Özellikle vücutta uygulama yapılan bölgelerde gözükmeyecek yerlerde yapılır. İzler sonradan kaybolmaktadır.

Kişiler liposuction kelimesinden korkarlar, olumsuz duydukları yorumlar, klasik liposuction'a aittir.  

Smart Lipo Nedir?

Bir lazer markasıdır. Lazer liposakşın uygulamalarında kullanılır.

Slim Lipo Nedir?

Bir cihaz markasıdır. Lazer ile yağ aldırma işlemlerinde kullanılan bir cihazdır. En son çıkan lazer teknolojisidir.

Teknolojik yöntemlerin en son gelişen teknolojisi VASER'dir. Vaser Liposuction için ayrıntılı bilgi için, linki tıklayabilirsiniz.

Lazer Liposiction İle Birlikte Yapılan Ameliyatlar


Meme Küçültme, Karın Germe, Boyun Germe

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2019 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.