Yüz Estetiği

Boyun Germe ve Gıdı Estetiği

Boyun estetiği ve gıdı aldırma (gıdı estetiği) ile ilgili açıklamalara ve estetik çözümler için bilgilendirmemizi aşağıdan okuyabilirsiniz.
Boyun Germe ve Gıdı Estetiği.

Boyun Germe

Göğüsler, göz kapakları, yüz, boyun v.b her şey yerçekimi etkisi ile sarkarlar.Bunun yanı sıra genetik unsurlar ve fazla miktarda kilo alıp vermek, insan derisinde gevşemelere sebep olan diğer etkenler arasında yer almaktadır.

Boyun bölgesinde oluşan sarkma ve gevşemeler, yüzümüzün şeklinin de bozulmasına sebep olmaktadır.

Özellikle yaş ilerledikçe, yüz ve boyun bölgesinde meydana gelen deformasyonlar artmaktadır. Yüz ve boyun bu deformasyonlardan dolayı kötü görünür. Boyun kırışıklıklarının, görsel bozuklukların ve yağ fazlalıklarının cerrahi bir operasyonla alınıp, gerginleştirilip, güzel bir estetik görünüm kazandırılmasına "Boyun Germe Ameliyatı" denir.

Boyun Germe ameliyatı ile ilgili merak ettikleriniz, beklentilerinizi paylaşıp, sağlıklı bir bilgi almanız için iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.

Gıdı Estetiği

Boyun bölgesinde gıdı denilen yağ birikintileri de bazen şekil bozukluklarına sebep olabilir. Genç hastalarda gıdı aldırma, lazer liposuction yöntemi ile alınmaktadır. Teknolojinin ilerlemesi ile lazer yöntemi uygulanmaktadır. Slim lipo veya smart lipo lazer cihazları ile gıdı oluşumları giderilmektedir. Aynı zamanda sıkılaştırma sağlanmaktadır. Boyun germe ameliyatı yapılmadan yağ alımı gerçekleştirilmektedir. Boyun bölgesi deformasyonlarında boyun germe yönteminin mi, yağ aldırma yönteminin mi uygun olduğuna plastik cerrahlar tıbbi tecrübelerine dayanarak karar vermektedir.

Boyun germe ameliyatından sonra bir hafta istirahat yeterlidir. Ameliyat, genel anestezi altında yapılır. Yağ alımı yeterli ise, lokal anestezi ile operasyon ameliyathane koşullarında gerçekleştirilebilir. Ameliyat sonrasında, boyun bölgesinde özel bir boyun korsesi kullanılacaktır. Korsenin kullanım süresi doktorunuz tarafından size belirtilecektir.

Boyun germe ameliyatlarında doktorun tecrübesi ve gıdı yağ alımı konusunda uzmanlığı, ayrıca deri elastikiyeti önemlidir. Doktorunuz, sizin yağlarınıza ve derinizin sarkmalarına, kırışıklıklarına göre ameliyatın yöntemine karar verecektir.  

Gıdı Yağları Nasıl Eritilir

 

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.