Yüz Germe Ameliyatı

Endoskopik Yüz Germe

Yaklaşık 10 yıldır, yüz estetiği operasyonlarında endoskopik yüz germe yöntemi kullanılmaktadır.

Zamanın ilerlemesi ve yerçekiminin etkisi ile yüzde meydana gelen deformasyonlar için gerçekleştirilen yüz estetiği operasyonlarında, kaşlar kaldırılır, alın gerginleştirilir, kırışıklıklar giderilir, gözkapağı katlantıları giderilir.

Son yıllarda erkek ve kadın fark etmeksizin, herkes güzel, yakışıklı ve genç görünmek için yüz estetiği operasyonları olmaktadır.

Endoskopik Yüz Gençleştirme ameliyatları genel anestezi altında, küçük bir kesiden sokulan endoskopik kamera yardımıyla, ekrana aktarılan görüntülerle ameliyat gerçekleştirilir. Kamera sistemi avantajı ile küçük kesilerle, yüzde geniş alanlarda görüntü sağlanmaktadır.

Endoskopik Yüz Estetiği ameliyatı, alın ve kaş bölgesi için, çok popüler bir yöntemdir. Yüzümüzün üst bölgesindeki bölgelerdeki yaşlanmalar için çok kullanılmaya başlanılan bir yöntemdir. Kişilerin problemlerine göre alın gerginleştirilir, kaşlar kaldırılır. Yüzün dolgunluğuna estetik bir görünüm kazandırılır.

Ortalama 2-3 saat sürmektedir.

İnsanların en çok yaptırdığı; fakat endişe duyduğu ameliyatlar yüz bölgesindedir. Teknik anlatımın internet sitelerinden öğrenilmesi yerine, karşılıklı bir plastik cerrah muayenesinde bilgi alınması gerektiğine inanıyoruz.

Randevu ve Bilgi İçin Bizi Arayabilirsiniz

İletişim

Copyright © 2016 - 2021 | Estetik Memento

Tüm Hakları Saklıdır | Powered by paradigmasal

Bu internet sitesinin amacı, estetik ameliyatlar, medikal estetik uygulamaları, diş estetiği, psikoterapi, varis tedavisi ve tıbbi uygulamalar hakkında bilgi vermektir. Tüm estetik yazılar, yorumlar ve fotoğraflar, estetik cerrahi, medikal estetik, diş estetiği, psikoterapi ve varis ile ilgili bilgi ve fikir edinilmesi için yazılmıştır. Bu internet sayfasında anlatılan bilgiler, kişilerin teşhis ve tedavi yönteminin seçimi için değerlendirilmemelidir. Bu yazılarla, kişiler kendilerine teşhis ve tedavi yapamaz. Bir doktorun muayene ve tedavisinin yerini alamaz. Bu internet sitesinde bilgilendirilen ameliyatlar, ameliyathane koşullarında hastanede gerçekleştirilmektedir. Doğru tanı ve tedavi için, konularla ilgili doktora başvurulmalıdır.